Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 133
Uff ... to je bil nakup iz druge roke, zanašala sem se na ocene in spet se je potrdilo, sto ljudi, sto okusov 🫣, odtenek 23 mi zelo neprimeren, je tako čuden odtenek sivkasto rjave barve, neuporaben zame, imam porozno, precej mešano kožo, poudaril je vse moje nepravilnosti, tudi tiste, za katere nisem vedela 🙈 ...
Ta ličila so zelo hidratantna in ne obtežijo moje kože. Odlično ustrezajo moji občutljivi mešani koži in jih uporabljam že več kot eno leto. Imam najsvetlejši tip kože in na srečo mi ustrezajo glede barve. Če želim prekriti več nepravilnosti, jih nanesem še malo več v plasteh. Po nekaj urah si kožo napudram, kar je normalno pri vsakem ličilu. Z izdelkom sem zelo zadovoljna.
Nisem imela velikih pričakovanj, ampak sem res zadovoljna. Za to ceno se splača, mislim celo, da je boljši od drugih bolj znanih znamk ličil. Imam najbledejši odtenek, ampak se lepo prilagodi moji koži, ostane na mestu in lepo navlaži kožo. Lahko se nanaša v plasteh. Koža je videti zdrava in sveža. Embalaža je velika, dolgo zdrži. Obožujem ga.
To podlago sem kupila že pred časom, saj so me premamile uporabniške ocene. In nisem bila razočarana. To je moja druga steklenička. Imam odtenek 13 – najsvetlejši. Popolnoma se zlije z mojim tenom kože, ne maši por, lepo vlaži in se ne guba, obstojna je ves dan (seveda jo je treba po nekaj urah utrditi s prosojnim pudrom v prahu ali uporabiti pivnik, ker se na T-coni sveti, vendar je to odvisno tudi od tipa kože. Imam mešano kožo, nagnjeno k mastnosti na T-coni). Druga prednost je prostornina – zelo učinkovita je in zdrži več mesecev. Cena je ugodna!
Prijetna vlažilna podlaga z dokaj dobro prekrivnostjo. Odlično se obnese na obrazu in ne izsuši kože.
Kupil sem ga za mamo. Zelo je zadovoljna.
Uporabljam ga že dolgo, 4 leta, in mi je zelo všeč.
Kupila sem ga na podlagi pozitivnih ocen in sem z izdelkom zadovoljna, čeprav nima izrazite pigmentacije, se ga da nanašati v plasteh po potrebi in se prilagaja tenu kože, imam odtenek 21 in je odličen za poenotenje obraza in ustvarjanje čudovitega sijajnega učinka. Krema je hidratantna, vendar kože ne naredi nepotrebno mastne (imam mešan do masten tip kože).
Moja koža se lahko na različnih mestih izsuši, če ne uporabljam prave podlage, vendar ne povzroča nobenega draženja. Je tudi neverjetno vlažilna. Imam jo od februarja in doslej nisem izgubila niti ene kapljice :D
Ta izdelek je fantastičen, na obrazu izgleda čudovito. Imam zelo, zelo svetlo kožo – kupila sem številko 13 in jo rahlo posvetlila z belim mešalnikom.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože