Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 9
Je kar dober, ampak sploh ni moja barva. Imam svetlo polt, ampak odtenek 01 mi ni ustrezal, ker je nočem zadušiti. Kot razumem, če nimaš temne/zagorele polti, ti barva ne bo ustrezala.
Priporočam ga. Ob nanosu čudovito prekrije, dobro se zlije s tenom kože in razlike se ne vidi. Imam srednji ten kože in se dobro prilega, nanašam ga na kolobarje pod očmi.
Všeč mi je njegova tekstura. Že majhna količina je dovolj. Ne pušča moje kože mastne. Odlični rezultati.
Senzacionalno pod očmi. Malo temna, ampak imam olivno kožo in mi ustreza
Čeprav sem se ga bala, ker je precej temen in imam zelo svetlo kožo, je točno to, kar potrebujem, prekriva zelo naravno.
Za odtenek 1 sem se odločila, ker imam svetli ten kože. Vendar je odtenek 1 pretemen. Če ste bledi, tega odtenka ne priporočam
Konsistenca korektorja je zelo prijetna, celo žametna, a previdno pri barvi. Nisem stensko bela, ampak precej bolj bleda od odtenka 01. Barva je zelo topla, meni skoraj oranžna. Pri meni žal ne gre.
Super
Imam odtenek 1 in sem se bala, da bo preveč bled. Ampak je dovolj. Nisem bled osel. Dobro pokriva.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože