Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki








Mnenja – 6
POPOLNOMA MOJE ODKRITJE. Ta krema je postala nepogrešljiv del moje rutine nege kože. Ima oblačno konsistenco, se ne peni in je ultra hidratantna. Ne pušča filma in daje čudovit sijaj. Dobro se obnese pod ličili in ima odličen zaščitni faktor. Zaradi svoje lahkotnosti in nežnosti deluje celo kot pomirjujoča nega po sončenju. Ima tudi odlično ceno. Priložena je priročna lopatica, vendar sem jo sprva udobneje uporabljala s prsti. Iz srca jo priporočam nekomu z mešano/suho kožo. Odlična je tudi za jesen in zimo, kjer temperature padejo pod ledišče.
Kožo pusti zelo mehko in gladko
Ta krema je absolutno odlična. Hitro se vpije in ne pušča mastne kože, ampak je vedno zelo lepo navlažena. Uporabljam jo zvečer in zjutraj imam lepo elastično kožo. Nekaterim morda ne bo všeč večja gostota kreme, sicer pa jo vsekakor priporočam. Paket vsebuje tudi majhno lopatico za lažje zajemanje. Hkrati bi rada poudarila, da je res majhna količina kreme dovolj za celotno kožo.
Briljantna krema. Kožo pusti pomirjeno, navlaženo in elastično. Uporabljam ga dvakrat na dan. Zjutraj je dovolj, da jo napudraš, BB kreme ne pridejo v poštev. To je krema, h kateri se bom vedno znova vračala.
Imam skoraj vse kreme te znamke. Moja koža je poleti rahlo aknasta in mešana, pozimi pa nekje med suho in mešano. Glede te kreme pa jo po moje kar pogumno dodajaj, mojo kožo lepo navlaži, imam že drugo embalažo...pri večji količini se ne vpije in ostane na obrazu v obliki mase , a ko ga pravilno naneseš, se vpije v obraz in ja nekaj časa ostane lepljiv, potem pa sploh. Na njej uporabljam ali BB kremo ali korektorje in nikoli niso zbledeli ali zbledeli, kar se mi je zgodilo z drugimi kremami Elizavecca :). Morate ga preizkusiti, po mojem mnenju je celo boljši od seruma s kislino te znamke.
Veliko razočaranje. Krema ima res kremasto konsistenco, se zelo dobro oprime kože in hidratacija je popolnoma nična, tudi moja mešana koža je po njej napeta. Zame te kreme res ne priporočam. Prvi izdelek korejske kozmetike, ki me je razočaral.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože