Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Sister, ta prevod je ustvarjen z umetno inteligenco, zato so možne manjše netočnosti 😌
Mnenja – 1
Krema je pakirana v zelo velikem kozarcu, uporabljam jo predvsem na obrazu, zato bi morala zdržati dolgo časa. Imam zelo suho in precej občutljivo kožo in ta krema je zame popolna kot jutranja krema poleti, zvečer pa vseeno potrebujem nekaj bolj vlažilnega. Vendar ni zelo lahka krema, zato verjetno ne bi bila zelo primerna za mastno kožo. Pri meni se zelo hitro vpije in pusti kožo prijetno žametno, vendar se krema ob nanosu ne razmaže vedno zelo dobro takoj in zato traja nekoliko dlje, da se nanese.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože