Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki

Mnenja – 1
Šampon ima prozorno konsistenco, nekoliko bolj tekoči gel. Diši prijetno, skoraj nostalgično, kot salonski šampon iz leta 2006. Vonj je sladek, cvetličen, a ne premočan. V laseh ga voham ves dan. Hitro in dobro se speni. Moji lasje so že razvozlani in se pod tušem zdijo navlaženi. Uporabljam tudi balzam iz iste linije in upam, da bosta oba še dolgo na voljo, saj sta rešila moje elektrizirajoče suhe lase. Imam občutljivo lasišče, ki se ultra hitro masti, in imam nebarvane, suhe, goste, tanke dolžine. Takšne klasične, tanke evropske lase. Vsak dan si jih umivam in sušim s fenom. Ta šampon mi je zgladil obnohtno kožico, lasje so navlaženi, mehki in niso več elektrizirali. Ne povzroča prhljaja ali srbečega lasišča. Zame je velik zaklad med šamponi in ga bom zagotovo spet naročila!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože