Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 42
Zelo prijeten vlažilni izdelek z vodno teksturo, ki se lepo vpije v kožo in jo pripravi na naslednje korake👍. Sama bi ga imenovala bolj osnova za serum, zagotovo pa ne dosega lastnosti kompleksnega seruma (vsaj za mastno mlado kožo).
Ta serum ima lahko, vodeno konsistenco. Po uporabi se mi obraz ne zdi lepljiv. Vsebuje bakrene peptide, kar cenim. Po uporabi je moja koža bolj pomirjena, rdečina pa je manjša. Na splošno je serum dober, vendar moram še videti nadaljnje rezultate, saj ga nisem uporabljala dovolj dolgo, da bi lahko ocenila njegove učvrstitvene lastnosti.
Serum ima zelo lahko, vodeno konsistenco in se hitro vpije. Na začetku lahko rahlo peče, čeprav je "mešati" verjetno premalo. Kakorkoli že, peče le na samem začetku uporabe. Vidim izboljšanje videza svoje kože – je svetlejša in nekoliko bolj čvrsta. Tudi cena je zelo ugodna; zagotovo ga bom kupila še enkrat :)
Tanek serum. Hitro se vpije v kožo. Pusti prijetno teksturo in rezultat na obrazu mi je všeč! Uporabljam ga zjutraj pred nanosom vlažilne kreme!
Odličen izdelek, zelo ga priporočam
Imam občutljivo in včasih reaktivno kožo. Že po nekaj dneh uporabe sem opazila, da je moja koža boljša: bolj navlažena in videti bolj zdrava. Zelo dobro se vpije in šele nato lahko nanesem vlažilno kremo. Ne pušča sijaja; moja koža se po njem počuti odlično.
Kupila po naključju, ko je bil izdelek v akciji. Sedaj ga uporabljam že kar nekaj časa. Na koži pusti vlažilen učinek in se takoj vpije. Ni lepljiv. Imam kombiniran tip kože, po uporabi se mi koža ne masti.
Najboljša stvar s peptidi, kar sem jih kdaj imela. Odlična konsistenca, primerna tudi za mastno kožo, takoj nahranjena koža. Priporočam 👌👌
Lahek, hitro se vpije in obožujem peptide. Resnično se poda v vsako rutino. Lahko nadomesti tonik, vendar ga osebno uporabljam po njem, ker prav tako vsebuje KH in želim iz njega izvleči največ. Ta izdelek je stalnica v moji jutranji in večerni rutini.
Ta serum uporabljam že nekaj časa in sem z njim zelo zadovoljna. Tekstura je precej tekoča, ampak prav zato ga je tako enostavno nanesti na obraz in je zelo ekonomičen. Moja koža je po uporabi mehka in prijetna. Ni mi povzročil nobenih alergij ali draženja. Steklenička je praktična in na splošno je odličen osnovni izdelek za nego kože. 😊
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože