Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 27
Moja koža ga obožuje. Zelo dobro ga prenaša. Morda malo drago, ampak v redu.
To je zdaj moj najljubši tonik za obraz, imam mešano in občutljivo kožo, imela sem rdečico na koži in po tem, ko sem začela uporabljati ta izdelek, je vse izginilo, zelo dobro vlaži in resnično ščiti kožno pregrado, zelo sem zadovoljna, priporočam ta izdelek🥰
Ta tonik mi je všeč; mojo kožo pusti mehko in pomirjeno. Imam občutljivo, suho kožo, ki se na skoraj vse odzove rdeče. Ta tonik jo pomiri. Vendar ga zaradi mlečne, a nežne konsistence raje uporabljam kot drugi tonik, po bolj vodenem toniku ali meglici, na vlažnem obrazu.
Kupila sem ga na podlagi pozitivnih ocen, vendar zase ne morem reči, da je res odličen izdelek, po nanosu je zelo lepljiv, počasi se vpija, nanesla sem ga tudi na vrat in roke, vendar je bil lepljiv občutek neprijeten, poleg tega pa se pri mešani ali normalni koži mleko zelo usede na površino in razširi pore, mislim, da je tudi zaradi počasnega vpijanja. Vsekakor je bolj primeren za zelo suho kožo. Ne bom ga več kupila.
Zelo vlažilni tonik za obraz. Uporabljam ga vsak večer za nego in pomiritev kože. Uporabljam ga brez vatne blazinice, nanesem ga z dlanmi in vmasiram v kožo. Zagotovo bom kupila še več.
Moj najljubši mlečni tonik. Obvezen za napeto, občutljivo kožo, kot je moja. Še posebej ga priporočam ljudem s težavami z BHL – prinaša čudovito olajšanje. Ne morem si več predstavljati nege kože brez njega ❤️
Imam suho kožo in ta tonik je na njej neverjetno prijeten. Takoj po nanosu daje moji koži pomirjujoč in tolažilen občutek. Uporabljam ga zjutraj in zvečer in vedno sem navdušena nad čudovito teksturo. Moja koža je takoj navlažena in je videti bolj sveža in nahranjena. Tonik sem kupila šele pred nekaj tedni, vendar mi je tako všeč, da sem porabila že skoraj polovico stekleničke. Za mojo suho kožo je vsekakor zmagovalec! ...
To je že drugič, da sem kupila ta tonik in sem navdušena. Včasih je že samo uporaba tonika zjutraj dovolj, da je moja koža maksimalno navlažena in super sijoča.
Eden najboljših tonikov, kar sem jih kdaj uporabila 🥹✨ Ima mlečno, zelo prijetno konsistenco in čudovito pomirja kožo. Po uporabi je moj obraz navlažen, mehak in videti zdrav, brez lepljivosti. Idealen je za suho in občutljivo kožo, še posebej, če je razdražena ali oslabljena. Učinkovito krepi hidrolipidno pregrado in daje "udoben" učinek 💕
Idealen je za suho kožo, daje koži sijaj in zdrav videz, je dobra podlaga za ličila🌸
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože