Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Mnenja – 1
Res ne vlaži, hitro se vpije, vpijanje se zdi nenavadno, uporabiti moraš serum in kremo, ker te bo izsušilo. Po uporabi polovice stekleničke nisem opazila nobene spremembe, zdi se, kot da ne naredi ničesar. Nisem imela občutka, da bi serumu pomagalo bolje vpiti ali da bi obnovilo pH, da ne bi bilo aken itd. Skratka, nisem čutila ničesar, ampak verjetno nekaj naredi.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože