Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.








Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 22
Iskala sem kremo z nekoliko gostejšo konsistenco, ki bi pod očmi pustila zaščitni sloj, in nisem bila razočarana. Zame je v redu za dnevno uporabo, dobro se obnese pod ličili in jo je enostavno ponovno nanesti čez dan (čeprav imam na splošno raje bolj hranljive kreme za oči).
Odlična krema za oči, kot vidite, uporabljam že drugo pakiranje in sem že "zdrsnila" do zadnje kapljice :))) Je gostejša in zelo hidratantna, prijetna, se ne obseda z kožo, vendar ni treba pretiravati s količino. Zelo dober izdelek.
Lepa krema za oči, gostejša konsistenca, dobro se vpije. Občutek imam, da nekoliko izsušuje, zato vedno nanesem vlažilno kremo za oči. V tej kombinaciji deluje odlično in predel okoli oči je bolj gladek (ni vlažilna krema, ampak samo hidrira).
Všeč mi je. Ima precej gosto konsistenco v primerjavi z drugimi, ki jih uporabljam. Dobro se vpije in ne pušča ostankov.
Odlično vlaži nežno kožo okoli oči. Občutek mehkobe in nežnega učvrstitve. Nežna tekstura, primerna pod ličili, že dolgo iščem nekaj takega ... Kupila sem ga za mamo in babico, obe ga uporabljata!
Nisem videla večjega učinka, ampak tekstura kreme mi je všeč.
Krema za oči je res odlična, prva, ki mi je resnično pomagala pri temnih kolobarjih pod očmi, ki so nastali zaradi utrujenosti in delovne obremenitve. Bentonovi obliži za oči so imeli enak učinek. Po mojem mnenju ima krema tudi dobro sestavo, količina v embalaži je res radodarna (glede na to, da je za predel okoli oči ne potrebujete toliko) in pomaga tudi pri drobnih gubicah in gubah okoli oči. Vsekakor priporočam!
Moja prva krema za oči. Po 2 mesecih vsakodnevne večerne uporabe nisem opazil nobenega učinka. Gosto. Zame ni zelo priročno.
Imam težave z velikimi temnimi kolobarji pod očmi in to je šele moj prvi nakup te kreme. Sence so se nekoliko zmanjšale. Zaenkrat sem zadovoljen.
Preizkusila sem že kar nekaj izdelkov, ampak ta krema je res odlična. Lahko samo priporočam.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože