Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 264
To je super. Vidno je zmanjšalo moje temne kolobarje. Priporočam.
Še nikoli nisem uporabljala takšnih izdelkov. Okoli oči sem čutila rahlo pekoč občutek. Koža je po nanosu te kreme mehka. Paziti morate na količino, ki jo nanesete, in obvezno uporabite zaščitni faktor. Mislim, da resnično deluje. Pričakujem, da bodo moje gube kmalu manj vidne.
Čudovito vlaži, ni težek in res imam občutek, kot da so moje drobne gubice izginile.
Ta krema mi je zelo všeč, resnično posvetli predel pod očmi.
Popoln izdelek, naredi točno to, kar obljublja! Uporabljam ga že 10 dni in imam občutek, da je posvetlil predel pod očmi. Priporočam ga 100 %!
Iskala sem serum za področje pod očmi, ki bi bil hkrati cenovno ugoden in učinkovit. Po prvih nekaj uporabah, zjutraj in zvečer, je predel pod očmi vedno navlažen in svež. Ne izpušča, ne ustvarja gubic, ličila odlično fiksira, ne da bi jih bilo treba vedno znova fiksirati in odstranjevati, ter zgladi prve gubice.
Najprej bi rada poudarila, da ne draži oči, kar mi počne večina krem za oči. Po uporabi je moja koža mehka, nimam suhega tipa, zato mi ustreza. Morda bi bila za suho kožo malo preveč hranljiva, ampak sem zadovoljna. Stara sem 42 let in okoli oči skoraj nimam gub, ampak sem jo pošteno uporabljala in potem sem videla rezultate. Uporabljala sem jo tudi med obrvmi za gube :) in pumpica je super praktična. Priporočam jo🥰
Ne vlaži preveč predela okoli oči, pričakovala sem več.
To je moja prva steklenička, ampak že vem, da ne bo zadnja. Neverjetno praktična pumpica omogoča enostaven nanos, konsistenca pa omogoča lahkoten nanos pod očmi. Še vedno ga testiram, ampak zaenkrat sem navdušena 🌸
To je odličen serum, čudovito navlaži kožo pod očmi. Zelo ga priporočam.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože