Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 85
Serum je zelo dober, le da je treba natančno prebrati navodila za uporabo. Sprva se ga ne nanaša vsak večer, dobro je tudi naslednji dan nanesti kremo za sončenje. Meni dobro deluje in gube okoli oči niso več tako izrazite. V kombinaciji z vlažilno kremo koža postane mehka in elastična. -- Kremo priporočam ženskam, starejšim od 40 let.
Za začetnike ali tiste z občutljivo kožo je to najboljša izbira. Nikoli me ni razdražil, ima prijetno mlečno konsistenco in po uporabi so vidni rezultati. Poleg tega je cenovno ugoden. Ko sem porabila eno stekleničko, sem takoj naročila drugo. Zelo ga priporočam.
Priporočam ga. To je odličen serum.
Mislim, da je ta serum z retinolom s to aktivno sestavino bolj primeren za začetnike. Je nežen in rezultati morda ne bodo tako "vau" učinek, ampak z redno uporabo dobro opravlja svoje delo in rezultati so vidni. Ni preveč lepljiv in se precej hitro vpije v mojo kožo. Po uporabi pusti rahel sijoč učinek. Osebno ga nanesem zvečer in v kombinaciji z drugimi izdelki je moja koža zjutraj gladka in navlažena. Vsekakor ima svoje mesto v rutini nege kože in lahko služi kot odskočna deska, ko začnete uporabljati izdelke z retinolom.
Serum retinal je prijeten, ne draži moje občutljive kože, vendar ga nanašam v kombinaciji s hidratantnim serumom prej in vlažilno kremo potem. Konsistenca je kremasta in se dobro vpije. Uporabljam ga šele kratek čas, zato ne morem soditi o njegovi učinkovitosti, vendar ga bom zagotovo še naprej uporabljala.
To je najboljša krema za retinalno retinologijo, kar sem jih doslej uporabila! Razliko lahko vidite že po nekaj dneh uporabe. Napisala sem, katere dni jo bom uporabljala, da je v svoji novi rutini ne bom zamenjevala z drugimi 😅 Zelo priporočljivo! 🤩😍❤️
najboljša krema z retinolom, ki jo uporabljam, koža je videti veliko bolj gladka in mehka
Res mi je bil všeč, ni dražil moje občutljive kože! Priporočam ga!
Običajno po eni uporabi ne moreš ugotoviti, za kakšno ohišje gre. Rumen, rahlo tekoč izdelek brez vonja. Kupila sem ga, misleč, da ne bova dobra prijatelja, a sem ga od takrat kupila znova.
Serum ima zelo prijetno konsistenco, nisem opazila nobenega draženja, pod serumom nanesem tanko plast kreme, na koncu pa še nekoliko gostejšo. Rezultati so vidni kmalu. Priporočam :)
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože