Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.









Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 274
ODLIČNO, drugi paket sem že porabila in naročam še ❤️❤️
Nad navdušenimi ocenami sem precej razočarana, po mojem mnenju je to eden slabših izdelkov BOJ. Ima čudno konsistenco, pušča lepljiv ostanek, obrazu ne daje absolutno nobenega sijaja, pore se mi zdijo nekoliko manj izrazite in zato mu ne bom dala nižje ocene, ampak pri meni se razlikuje, zato ne vem, ali je kriv izdelek. Uporabljam ga že približno teden dni, zjutraj in zvečer. Priporočam ga za suho kožo, ampak moji mešani koži bi bolj ustrezal izdelek z bolj vodeno teksturo.
Serum uporabljam že nekaj dni in zaenkrat mi je všeč. Izdelek nima izrazitega vonja, oziroma ga vsaj jaz nisem opazila. Ima rahlo mastno teksturo, vendar se hitro vpije v kožo in dobro navlaži. Uporabljam ga le v dnevni negi, mislim, da je to dovolj. Ob naročilu sem prejela veliko vzorčkov in darilo, kar je zelo, zelo lepo. Med vzorčki je to že drugič, da sem prejela serum z mikroiglami in je zelo kul. Že razmišljam o naročilu polne velikosti.
Najboljši serum za sijaj! Uporabljam ga vsak dan v svoji večerni rutini. Je edini dosleden izdelek, ki ga ne menjam.
Brazgotine od aken so vidno zmanjšane. Potrebna je le majhna količina izdelka. Lepo se vpije. Uporabljam ga zvečer. To je moja 4. steklenička. Porabila sem staro in takoj naročila novo. Priporočljivo za tiste, ki imajo suho in poškodovano kožo, nagnjeno k aknam v starosti. Porabila sem popolnoma 3 stekleničke, nova je pripravljena.
Zelo dobro
Ta serum sem že večkrat kupila, všeč mi je, kako vlaži mojo občutljivo kožo in izenači polt. Tako zelo se lesketa in je tako prijeten na otip, da ga uporabljam zjutraj in zvečer, če le morem! Postal je moj najljubši!
Tanek, ne da bi bil lepljiv, se čudovito razmaže. Kombiniram ga s celotno linijo podjetja ter kremo in serumom za oči ter kremo za obraz. Moj obraz postane bolj gladek in svetlejši, moja koža postane bolj gladka, opazila sem tudi, da z sistematično uporabo v prvih 7-10 dneh odstrani rdečico in draženje.
Kupujem večkrat, sem zelo zadovoljen :-)
Zelo dobro, osveži, ne pušča lepljive kože. Edina stvar je, da mora biti steklenička steklena.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože