Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki



Mnenja – 6
Vlaži, lepo diši in se odlično obnese na obrazu, ne drsi :P zadovoljna sem
Vse maske v tej seriji so čudovite! Ampak ta vonj je moj najljubši)
Otrok mi ga je dal v trgovini, kaj pa češ, lepo diši in vse, vzorec je grozen, blago se raztegne in po minuti na obrazu nekakšna cunja, ne drži oblike, lahko samo ležiš z njim, nič ne naredi.
Popolnoma vlaži, redči, dobro prilega obrazu, odlično sprošča in odlično diši
Kot vse maske Ksisters tudi ta ni razočarala in je mojo kožo posvetlila in navlažila 😍 super zadovoljstvo!
Maska cudowna, nanesem jo zjutraj in takoj je koža navlažena in napeta!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože