Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki

Mnenja – 3
Maska ima zelo prijeten vonj po bananinem mleku. To je tudi vse. Robček se ne oprime pravilno obraza in se celo razpade ali strga. Poleg tega se maska med uporabo zelo hitro posuši. V tej trgovini so na voljo veliko boljše maske. Te ne bom več kupila.
Čudovita maska, ki neguje in vlaži kožo.
To je moj drugi nakup te maske. Res diši po banani. Koža je navlažena in pomirjena. V vrečki je veliko esence. priporočam!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože