PriporočamTo je že moja druga flaša izdelka. Tonik je super, kot da nimaš nič na koži, res priporočam , zelo je nežno .Pakiranje je super. Izdelek 10/10
<3Všeč mi je ta izdelek, uporabljam ga dvakrat na teden 2 blazinici na vsako lice in ju pustim delovati 15 minut. blazinice naredijo mojo kožo osveženo, manj pordelo in čisto :)
PriporočamTo je že moja druga flaša izdelka. Tonik je super, kot da nimaš nič na koži, res priporočam , zelo je nežno .Pakiranje je super. Izdelek 10/10