PriporočamTo je že moja druga flaša izdelka. Tonik je super, kot da nimaš nič na koži, res priporočam , zelo je nežno .Pakiranje je super. Izdelek 10/10
OdličnoOlje je super, odstrani ličila in spf. Ne peče in niti ne draži oči pri odstranjevanju ličil. Zelo prijeten za kožo. Porabi se ga zares malo, tako da bo za dolgo časa. Po oljnem čistilcu upoPreberi več
PriporočamTo je že moja druga flaša izdelka. Tonik je super, kot da nimaš nič na koži, res priporočam , zelo je nežno .Pakiranje je super. Izdelek 10/10