Priporočam!Zelo dober gel za umivanje! Embalaža je nekoliko nerodna, saj se močno stisne, ko iztiskam izdelek, a to ni kritična pomanjkljivost.
Majhna količina gela v velikosti graha je dovolj za umivaPreberi več
Najbolša maskaraNajbolša maskara na trgu in za zelo malo denarja. Se ne razmaže tudi po celem dnevu, lepo se nanaša in trepalnice naredi zelo lepe in dolge. Pri odstranjevanju ni nikakršnih težav.