Непоганий крем, але погана упаковка.Крем надзвичайно легкий і приємний у використанні, але упаковка дуже поганої якості! Баночка почала розпадатися через кілька тижнів… Потім у крем потрапили шматочки пластику, і я просто викиЧитати далі
Люблю це!Мій перший вибір для жирної/комбінованої шкіри!
Він ідеально очищає та матує, і він досить ніжний, щоб не пошкодити шкірний бар’єр.
Зараз я роблю перерву, оскільки моя шкіра потребує трохиЧитати далі
Заспокоює шкіру та не залишає липких слідів Не залишає липкого сліду на шкірі та чудово її заспокоює. Я використовую його ввечері перед сном, іноді і вранці. Я поєдную його з сироваткою для освітлення тону.
Немає специфічного запаху, Читати далі
Непоганий крем, але погана упаковка.Крем надзвичайно легкий і приємний у використанні, але упаковка дуже поганої якості! Баночка почала розпадатися через кілька тижнів… Потім у крем потрапили шматочки пластику, і я просто викиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу