Гарна якістьЧудово. Олія дуже приємна на шкірі, добре видаляє забруднення та макіяж. Мені дуже подобається запах, пахне імбиром. В іншому випадку я рекомендую його більше тим, у кого суха шкіра.
Гарна якістьЧудово. Олія дуже приємна на шкірі, добре видаляє забруднення та макіяж. Мені дуже подобається запах, пахне імбиром. В іншому випадку я рекомендую його більше тим, у кого суха шкіра.