Чудовий крем, купувала кілька разівКрем купую не вперше, стільки разів перекуповувала, що навіть не знаю, скільки витратила. Він дуже добре зволожує навіть дуже суху та атопічну шкіру, і не дуже жирний. Ціна за цю кількість чЧитати далі
Непоганий крем, але погана упаковка.Крем надзвичайно легкий і приємний у використанні, але упаковка дуже поганої якості! Баночка почала розпадатися через кілька тижнів… Потім у крем потрапили шматочки пластику, і я просто викиЧитати далі
Чудовий крем, купувала кілька разівКрем купую не вперше, стільки разів перекуповувала, що навіть не знаю, скільки витратила. Він дуже добре зволожує навіть дуже суху та атопічну шкіру, і не дуже жирний. Ціна за цю кількість чЧитати далі
Непоганий крем, але погана упаковка.Крем надзвичайно легкий і приємний у використанні, але упаковка дуже поганої якості! Баночка почала розпадатися через кілька тижнів… Потім у крем потрапили шматочки пластику, і я просто викиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу