Непоганий крем, але погана упаковка.Крем надзвичайно легкий і приємний у використанні, але упаковка дуже поганої якості! Баночка почала розпадатися через кілька тижнів… Потім у крем потрапили шматочки пластику, і я просто викиЧитати далі
На мою думку, це справді вартий продукт 💯👏🏻Як бачите на моєму фото, я вже використала половину тюбика крему і дуже задоволена! Консистенція щось середнє між кремом і гелем. Він чудово утримує вологу в шкірі. Додала два фото: одразу пЧитати далі
Непоганий крем, але погана упаковка.Крем надзвичайно легкий і приємний у використанні, але упаковка дуже поганої якості! Баночка почала розпадатися через кілька тижнів… Потім у крем потрапили шматочки пластику, і я просто викиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу