Чудовий зволожуючий кремМені дуже подобається використовувати цей зволожуючий крем. Купив його, оскільки він має подібний склад до іншого крему, яким я користувався, і хоча він не такий насичений, він все одно чудоЧитати далі
Непоганий крем, але погана упаковка.Крем надзвичайно легкий і приємний у використанні, але упаковка дуже поганої якості! Баночка почала розпадатися через кілька тижнів… Потім у крем потрапили шматочки пластику, і я просто викиЧитати далі
На мою думку, це справді вартий продукт 💯👏🏻Як бачите на моєму фото, я вже використала половину тюбика крему і дуже задоволена! Консистенція щось середнє між кремом і гелем. Він чудово утримує вологу в шкірі. Додала два фото: одразу пЧитати далі
СуперМій другий тюбик, який повільно спорожняє. Планую купити ще раз. Під час нанесення спочатку відчувається легке поколювання, яке незабаром припиняється.
Мій улюблений зволожувальний кремМій улюблений зволожувальний крем наразі. Він дуже легкий і дуже швидко вбирається в шкіру, але водночас зволоженою залишається на весь день. Колір дивний, але це нічого не змінює.
Чудовий крем, купувала кілька разівКрем купую не вперше, стільки разів перекуповувала, що навіть не знаю, скільки витратила. Він дуже добре зволожує навіть дуже суху та атопічну шкіру, і не дуже жирний. Ціна за цю кількість чЧитати далі
Супер живильний кремПри покупці я отримала в подарунок тестер цього крему, і на диво він мені дуже підходить (у мене комбінована шкіра). Тестера вистачило більше ніж на тиждень тестування, і я обов'язково куплюЧитати далі
Найкращий крем✨Відкрила для себе цей бренд абсолютно випадково. У мене комбінована шкіра, і цей крем один із найкращих, якими я коли-небудь користувалася. Лише зовнішній вигляд і естетика приваблюють вас, Читати далі
Чудовий зволожуючий кремМені дуже подобається використовувати цей зволожуючий крем. Купив його, оскільки він має подібний склад до іншого крему, яким я користувався, і хоча він не такий насичений, він все одно чудоЧитати далі
Непоганий крем, але погана упаковка.Крем надзвичайно легкий і приємний у використанні, але упаковка дуже поганої якості! Баночка почала розпадатися через кілька тижнів… Потім у крем потрапили шматочки пластику, і я просто викиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу