Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki






Mnenja – 3
Odličen nanos, ne izsuši kože, malo bolj intenzivno peče kot 100.
To masko sem kupila iz radovednosti. Linijo že poznam in sem z njo zelo zadovoljna, čeprav je še nisem preizkusila. Takoj ko jo bom uporabila, se bom oglasila z novo oceno.
Ta maska je zelo dobra, dobro hidrira kožo in jo pomirja, pomaga v boju proti tako imenovanim slikarskim podočnjakom, stara sem skoraj 47 let in pri meni deluje in naredi vse, kar obljublja, takoj ko odstraniš masko, koža ostane malo lepljiva, ampak po 20 minutah se zelo dobro vpije, priporočam jo vsem, zagotovo jo bom spet kupila 😍😍😍
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože