Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki









Mnenja – 4
Vlaži in zmehča mojo kožo. Ampak ne čutim nobenih igel, zato bi verjetno morala kupiti možnost 300.
Uporabljam ga že nekaj dni, približno 3-krat na teden, in opažam izboljšanje, predvsem glede hidratacije in tonusa kože ... Iglic v primerjavi z belim serumom te znamke (tudi 100) sploh ne čutim.
Super kul! Učinek je viden takoj naslednje jutro. Koža je gladka in napeta. Nisem občutila mravljinčenja ali rdečice, čeprav je moja koža občutljiva. Priporočam! Le ne pozabite nanesti zaščitnega faktorja čez dan, če uporabljate ta izdelek.
Serumi te znamke so zelo priljubljeni v moji rutini nege kože.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože