Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Mnenja – 1
Tonik ni slab, zagotavlja kar dobro hidratacijo, po nanosu kožo prekrije z lahkim sijočim filmom, ugotovila sem, da zvečer ni treba nanašati kreme in je dovolj že ta tonik, sicer imam občutljivo kožo, tonik je brez dišav, čeprav koža po nanosu rahlo pordi na licih, potem pa se ten kože izenači, z veseljem bi ga kupila še večkrat.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože