Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Mnenja – 1
Voda je videti kot dvofazna tekočina z biserno suspenzijo. Takoj je treba omeniti, da imam suho kožo. Vodo uporabljam zjutraj, po prebujanju. Kožo tako dobro nahrani in očisti, da mi po tem ni treba nanašati kreme. Čeprav sem glede na moj tip kože kremo prej nanašala večkrat na dan, jo zdaj nanašam le še zvečer. Najpomembneje pa je, da ne pozabite pretresti tube.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože