Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki



Mnenja – 7
Ta izdelek je moj prvi poskus, da se odmaknem od tonika, ki sem mu bila zvesta že leta – in mi ni žal. Pravzaprav je zelo gost tonik, ki se hitro vpije in me je v primerjavi z drugimi, veliko bolj vodenimi toniki, popolnoma presenetil. Lepo nahrani mojo kožo in čeprav imam občutljivo in aknasto kožo, s tem izdelkom nisem imela težav.
To je odličen tonik. Spominja me na tonik z riževim izvlečkom iz mojega kraja, le da mi je ta bolj všeč. Vlaži, pomirja, nežno posvetli kožo in jo pusti žametno mehko. Preprosto čudovit.
Tega izdelka ne uporabljam redno, uporabljala sem ga pred nekaj leti, ko sem imela zaradi sonca temne madeže. Obraz se mi je posvetlil, madeži so izginili, celo pege so izginile. Ker so se mi po tem poletju spet pojavili madeži, sem izdelek kupila znova. Ni agresiven, je prijeten in ga vsekakor priporočam vsem, ki imajo isto težavo.
Obožujem ga, to je že moj drugi paket. Je zelo gost rižev tonik in čudovito hidrira mojo kožo, vedno nanesem 3+ sloje in ga bom zagotovo kupila spet, ko ga bom porabila 💗
Odlično
Ta tonik bi priporočala vsem z občutljivo kožo, ker ne vsebuje parfuma ali alkohola, zato ne draži kože, daje koži lep sijaj, zame pa je kožo zmehčal veliko bolje kot drugi toniki, je res za pohvaliti, ker ga je veliko in zdrži dolgo, zagotovo ga bom še kupila in priporočam vsem!🩷
Odličen tonik s kremasto konsistenco. Ni parfumirano, koža ostane vlažna in navlažena dolgo časa. Naknadna uporaba smetane, morda spet z rižem (House of dohwa), je zmaga. Popolnoma hidrirana, sijoča koža, dolgoročno, bo opazila okolica. PS: Znano je, da se najprej uporabi odlično pranje: pranje v prahu riževih otrobov
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože