Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Mnenja – 4
Izdelek mi je bil všeč.
Res osvežujoče!!! Zagotovo ga bom spet kupila
Že po prvi uporabi je bila moja koža navlažena in mehka. Ne povzroča izbruhov mozoljev na čelu in prijetno diši. Uporabil/a ga bom še enkrat.
Ponoven nakup, ena najboljših korejskih mask, kar sem jih kdaj poskusila. Akne se čez noč umirijo, pore so manj izrazite, koža je navlažena.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože