Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki






Mnenja – 4
Ko sem danes prvič preizkusila čistilo, sem bila navdušena! Sprva ima gelasto konsistenco, ki se nato spremeni v prijetno čistilno peno, ki se na koži tvori kot oblak. Ne vsebuje dišav in je popolnoma brez silikona. In zdi se, da ga ima tudi moja mešana koža rada. <3 Najlepša hvala!
To čistilo je zame popolno. Tako dobro mi je očistilo obraz, kot še nikoli prej nisem izkusila tega s čistilom. Niti ene same zamašene pore. Moja koža je mehka. Tudi tekstura čistila je odlična.
Kot piling je zelo blag - raje imam grobe, ampak ta se uporablja tudi kot kisikova maska, kar je super. Še vedno ga uporabljam na kratko, vendar sem vesela, da nisem imela slabih reakcij ... Ampak tudi nisem prepričana, ali bi ga kupila še enkrat, je preprosto v redu.
Odlično očisti kožo, je prav nič ne izsuši in ima dobro sestavo, lahko jo samo priporočam 😊
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože