Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki





Mnenja – 5
Serum ima lahko, kremasto konsistenco. Vlaži, vendar nisem opazila ničesar drugega posebnega. Po intenzivnejših tretmajih mi ni pomiril kože, niti ni blažil draženja.
Izdelek uporabljam že približno en mesec in sem precej zadovoljna, moja koža je svetlejša in bolj navlažena. Vsekakor ga priporočam.
Sam serum je super prijeten. Diši skoraj nič, je zelo nežen in se dobro vpije. Ko sem ga porabila, je bila moja koža vidno pomirjena. Vendar pa je uporaba s peptidom neugodna - ker je izdelek precej gost in ostane veliko, do česar ne moreš priti...
Uporabljam jo že en teden, še nisem opazila kakšnega posebnega učinka, bom naročila še eno kremo iz te serije, mogoče bosta skupaj bolje delovali. Ne morem ga še priporočiti
Še dobro, da sem ga pred kratkim naročila, saj me že nekaj dni muči kontaktni dermatitis, ki ga povzroča vzorček kozmetike in ta serum mojo kožo odlično pomiri! Ima mlečno konsistenco. Brez vonja. priporočam. Bom ponovno kupil.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože