Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki



Mnenja – 3
Gel ima nežno, emulgirajočo konsistenco in temeljito očisti. Žal lahko izsuši suho kožo, vendar je za normalno kožo v redu.
To čistilo za obraz mi je bilo res všeč. Dobro čisti in prijetno diši, poleg tega pa nekoliko izsuši nepravilnosti. Na splošno je moja koža po umivanju nekoliko zategnjena, vendar je po uporabi tonika spet odličen občutek. Polnil sem kozarec in ga zagotovo lahko kupim še enkrat, vendar rada preizkusim tudi kaj novega.
Odlično deluje kot druga stopnja čiščenja, vendar imam vtis, da me nekatere sestavine delajo občutljivo. Sumim, da je izvleček banane? Kljub temu mu dajem 5 zvezdic, ker ga zelo priporočam nekomu, ki prenaša vse sestavine
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože