Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.











Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 90
Kupljeno kot darilo za prijatelja - uspešen nakup.
že prejela, hitra dostava😱 ..in hvala tudi za brezplačne stvari, bom naročila spet ♥️
Takoj ko sem prejela paket, sem ga preizkusila. Moj obraz je bil prijetno mehak in svež. Priporočam ga!
Ničesar za dodati, zelo zadovoljna in lepa embalaža
Nisem jih še imela priložnosti preizkusiti, vendar so izdelki lepo zapakirani in so prispeli še prej, kot sem pričakovala.
Odlični izdelki za preizkusiti in preveriti primernost za vašo kožo v manjših pakiranjih. Rahlo izsušujejo kožo, bolj primerni za mastno kožo.
Malo sem prepričana, če ustreza moji koži. Imam zelo problematično kožo, ni ji škodoval. Morda sem mislila, da bo bolj pomagal. Ampak zagotovo ga bom vzela na potovanja. Je praktičen, ne zavzame veliko prostora, opravlja svoje delo. Kar se tiče izdelkov, obožujem peno za umivanje obraza. Lepo spere ličila. Olje je malo šibkejše. Tudi tonik je v redu. Kar se tiče kreme, je povprečna. Ampak to je samo zato, ker imam pri svojih letih veliko težavo s kožo - ekcem. Vsekakor ga priporočam za mlado kožo, mislim, da lahko ta komplet postane priljubljen med temi ženskami kot del njihove dnevne rutine.
Res sem si želela preizkusiti to linijo, vzela sem potovalno različico, da bi videla, če mi bo ustrezala ali ne ... Uporabljam jo šele 2 dni, vse je super, všeč mi je 🤗 Posebna hvala za darila💕
Naročila sem potovalno različico kompleta, da bi se seznanila s to linijo za nego. Zelo mi je bil všeč format, ne maram velikih kozarcev, ki zavzemajo prostor, pogosto izbiram mini različice. Izdelki so brez dišav, kar je velik plus, nič odveč. Gel nežno očisti kožo, se dobro speni, za spiranje ga potrebujete le malo. Tonik je zelo prijeten na otip, ne pušča lepljivega občutka in po uporabi ni občutka zategnjenosti. Krema in serum sta posebna pohvala, uporabljam ju šele nekaj dni, vendar mislim, da že vidim rezultat. Po uporabi je koža sijoča in napeta, niti obarvane kreme si ne želim nanesti.
Kupila sem ga za hčerko, da ga preizkusi, saj ima problematično kožo, nagnjeno k ekcemom, vendar je rekla, da je absolutno odličen, da ima dobro teksturo in kar je najpomembneje, da po uporabi ni bruhala, zato bo kupila še druge izdelke.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože