Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.







Tvoje čudovite slike in videoposnetki







Mnenja – 9
To je že moja četrta steklenička. Za mojo kožo, ki je nagnjena k razbarvanju (imam melazmo), ta mineralni SPF (ZnO - cinkov oksid) nudi odlično zaščito. Dodatna prednost je, da izenači ten kože.
Ta krema za sončenje me je res presenetila. Tekstura je zelo lahka in prijetna na otip. Ob nanosu ima krema rahlo obarvan učinek, skoraj kot BB krema. Vendar se zelo dobro prilagodi tenu kože in naredi polt bolj enakomeren. Moja koža je po uporabi videti nekoliko bolj matirana in gladka, ne da bi bila mastna. Poleg tega centella sulfat pomirja mojo kožo in zmanjšuje rdečico. Zame je to popoln SPF za vsakodnevno uporabo. ...
Takšne sončne kreme še nisem videl. Čisto nič ni mastna in primerna tudi da za njo naneseš ličila. Ne pušča belih madežev in se zelo lepo upije v kožo. Potreben je večji nanos saj drugače z tankim slojem ne ščiti pred soncem. Saj me je v nos vseeno opeklo res pa je da sem je nanesla zelo malo tako da večji nanos prinese boljše rezultate proti soncu. Poleg tega tako lepo diši da sem brez besed. Problem je ker je premajhna količina in cena je kar visoka saj je primerna za približno 15nanosov samo po obrazu jaz osebno bi večjo in bi jo nanašala povsot in skozi celo poletje. Narediti večjo količino v eno flaško hvala naj vas ne preseneti ker je flaška velika samo par centimetrov ko sem jo naročila sem mislila da bo v velikosti navadnih sončnih krem.
Dobil sem ga kot vzorec. Moja občutljiva koža na kremo ni reagirala, kar jemljem kot pozitivno. Je pa precej težek in suh. Ni se vpil povsod in na suhih mestih so se mi pojavili kosmiči. Je rahlo rjave barve, kar meni ni pristajalo, saj imam zelo bledo polt. Poleg tega je zelo slabo dišalo. Ne kupujem velikih paketov.
Krema mi ni ustrezala. Pušča belo oblogo in se težko masira. Naprej, ko želim uporabiti ličila, jih je skoraj nemogoče vmasirati, kot da se kar lepijo, vendar nisem navajena nositi veliko ličil, tako da če nosite debelejšo plast, verjetno ne bo problem. Po tem dolgotrajnem in neprijetnem posegu so ličila obstojna kot še nikoli prej in koža je videti zelo dobro. Končni učinek je torej ok, ni pa vredno truda pri nanosu.
Zelo kul krema za sončenje! Popolnoma se prilega koži, ne pobeli obraza. Udobno tudi v ekstremni vročini)
Na žalost meni osebno ta zaščitni faktor ni ustrezal (imam mastno kožo), zame je nekoliko bolj masten od tistega, česar sem vajena, in čeprav ne povzroča težav, kot je razmaz pod ličili, mi pomaga, da koža je po nekaj urah bolj mastna. Po drugi strani pa mi ni uspelo, ne maši por, malo čudno diši, a nič strašnega. Mislim, da je dober SPF, vendar bolj za bolj suho kožo.
Dišeč in preprost nanos.
Najboljše, kar sem jih imel do sedaj 👍
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože