Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.








Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 19
Ta krema mi je všeč kot osnovna vlažilna krema. Je precej lahka, brez dišav in se dobro obnese poleti.
To je moja prva krema te znamke in me je prijetno presenetila. Ima nežno modro barvo in zanimivo teksturo z majhnimi modrimi kapsulami, ki se med nanosom stopijo. Komplet vsebuje tudi majhno lopatico, ki je zelo priročna in higienična. Zelo dobro navlaži kožo, po uporabi pa je obraz videti bolj svež in negovan. Zame je to res kul možnost za vsak dan 🩵
Kupila sem jo prvič in sem zelo zadovoljna. Volumen kreme je precej velik, tako da bo dolgo obstojna. Tekstura je lahka, vendar zelo dobro vlaži in ne pušča "lepljivega" občutka. Imam mastno kožo, zato je zame idealna možnost za pomlad in poletje. Ima rahel prijeten vonj. Poleg tega ima priročen aplikator v obliki "lopatice", ki omogoča, da krema ostane čista in sveža.
Krema ni slaba, ampak ni ravno za občutljivo kožo, po nanosu mi obraz pordi, hidracija je dobra, koža je zelo sijoča in žal so nepravilnosti na koži poudarjene, ampak čez dan je koža dobro navlažena tudi popoldne, če se moj tip kože ne navadi na kremo, jo bom nehala uporabljati in si jo obrisala po telesu. Ne bom je več kupila.
Obožujem ga! Imam občutljivo kožo z nepravilnostmi in nagnjenostjo k mastnosti v T-coni. Ta krema čudovito pomiri mojo kožo, zmanjša draženje, ne pušča mastnega filma na obrazu in se hitro vpije. Popolna je za poletje in pomlad; pozimi morda ne bo zadostovala za zahtevno kožo. Uporabljam ta set in moja koža na obrazu se je čudovito obnovila, ličila pa izgledajo čudovito. To je moja prva steklenička in že vem, da bo ta krema z mano še dolgo časa.
Odlična vlažilna krema, ki jo obožujem zaradi njene lahke teksture. Ne obteži moje kože, se hitro vpije in pusti mehak, svilnat občutek. Odlično deluje za mojo občutljivo kožo in mojo najstniško hčerko. Zagotovo jo bom kupila še enkrat!
Lahka konsistenca, vpije se v nekaj sekundah brez občutka teže ali lepljivosti. Dobro vlaži kožo.
Za mojo kožo je popolna. Pozimi imam zelo suho kožo in ta krema je skupaj s sojinim tonikom, prav tako znamke roundlab, mojo kožo naredila zelo gladko in navlaženo.
Imam kožo, ki je nagnjena k zamašitvi zaradi dobesedno vsega, in to je eden redkih izdelkov, ki res dobro vlaži, ne da bi pri tem zamašil kožo (pogosto se mi zaradi zamašitve pojavijo mozolji ali ogrci, čeprav si obraz pravilno čistim). Porabila sem že celo stekleničko in zagotavljam vam, da ne bo zadnja. Zelo ga priporočam.
Ta krema je na mojem seznamu številka ena. Ne glede na to, kakšen tip kože imate, krema deluje. Ne maši por, pomirja rdečico in občutljivost kože, pomirja kožo po vnetnih procesih. Krema je preprosto popolna. Zmanjša celo dehidrirane gubice in drobne gubice. Preprosto popolna.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože