Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 12
Prvič naročam korejsko kozmetiko in odločila sem se preizkusiti znamko Round Lab in sem zelo zadovoljna, še posebej s hidrofilnim čistilnim oljem. Je prijetno lahko, se lepo emulgira z vodo in hitro ter učinkovito raztopi ličila. Kot začetnica pri uporabi korejske kozmetike sem bila zaskrbljena, a ta izdelek se preprosto spere z vodo in pusti kožo popolnoma čisto in mehko. Vsekakor ga priporočam vsem, ki šele začenjajo s čistilnimi olji.
Po preizkusu številnih micelarnih vodic in masl za odstranjevanje ličil me je zamikalo to hidrofilno olje znamke Round Lab. Končno sem našla izdelek, ki temeljito odstrani ličila in zaščitni faktor brez uporabe sile – majhna količina zlahka raztopi vsa ličila, odstranila pa je celo maskaro (in je pri tem nisem strgala z drgnjenjem 😅). Zelo enostavno se spere in ne pušča mastnih ostankov – kar je pomembno, še posebej za mojo mešano, k aknam nagnjeno kožo. Vonj je zeliščen, kar morda ni za vsakogar, ampak mene ne moti. Le s pumpico je treba biti previdna – če jo premočno stisnete, malo brizga 😅 Daleč najboljši odstranjevalec ličil, kar sem jih preizkusila.
Prej sem uporabljala čistilno olje znamke Skin1004 in mislila sem, da ga ne bom nikoli več preizkusila. Ko pa sem preizkusila tole znamke Round lab, sem bila zelo zadovoljna. Olje je zelo lahko in res dobro čisti. Primerno je bilo za mojo občutljivo kožo in se je pri umivanju dobro emulgiralo. Spopadlo se je tudi z mojo vodoodporno maskaro. Na vonj sem se morala nekaj časa navaditi, ampak to je stvar okusa. Na meni je tudi dolgo zdržalo.
Imam zelo občutljivo kožo in ta izdelek je zame popoln. Ne povzroča draženja in je zelo nežen do moje kože. Svoje delo opravlja zelo dobro, saj so me zelo motile lojnice.
Še nikoli nisem uporabila hidrofilnega olja. Sploh ne pušča mastnega občutka in popolnoma očisti vso nabrano umazanijo. Po uporabi je koža svilnato gladka in mehka + zelo priročno za uporabo!
Najboljše pri vsem tem je, da ne izsuši kože, ne pušča lepljivega občutka in dobro spere ličila in zaščitni faktor.
Uporabila sem že različne, ampak ta mi je bil najbolj všeč. Imam mešano kožo in mi ne maši por. Odlično odstrani ličila in zaščitni faktor.
Na splošno dobro očisti kožo in dobro odstrani ličila, vendar ni moj najljubši, ker sem po nekaj časa uporabe izdelka opazila, da mi nekoliko izsuši kožo.
Kot lahko vidite na fotografijah, sem porabila skoraj celotno stekleničko in sem res zadovoljna. Učinkovito odstrani ličila in ima zaščitni faktor. Edina slabost je precej specifičen vonj po kartonu.
To je eno najboljših hidrofilnih olj, kar sem jih kdaj uporabila. Ima nevtralen vonj in se enostavno razmaže po koži, odlično odstrani trdovratna ličila in tudi popolnoma odstrani SPF. To olje je ekonomično za uporabo, vendar pumpica ne deluje dobro, ker iztisne preveč izdelka. Vendar priporočam to hidrofilno olje. Ni tudi drago in odlično opravlja svoje delo.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože