Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki



Mnenja – 3
Ta šampon sem dobila za darilo, ga preizkusila, porabila, a ugotovila, da ga zagotovo ne bom uporabljala dolgoročno. Zelo mi je izsušil lasišče, pa tudi vonj ni bil najboljši.
Dobila sem ga za darilo. Po njem so moji lasje mehki in gladki, poleg tega pa jih ne masti kot drugi šamponi. Priporočam ga.
Odličen šampon za lase. Nežen vonj, bogata pena. Po umivanju so lasje mehki in sijoči. Priporočam.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože