Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 149
Porabila sem že več pakiranj te pene v obeh velikostih in raje imam manjšo 40 ml različico (100 ml različica ima nepotrebno veliko posodo, manjša različica pa je tudi lažja za potovanje). Ne peče v očeh, je brez dišav, se odlično peni in odlično očisti kožo, če uporabite olje za odstranjevanje ličil. Hkrati je nežna in zato primerna tako za zjutraj kot zvečer. Preizkusila sem že druge čistilne pene, a ta je zaenkrat še vedno moja najljubša.
Moja koža ga obožuje. Ta izdelek bom ponovno kupila.
Najboljša pena, zelo mehka in prijetnega vonja
Proračunsko ugoden in zelo dober pralni stroj. Priporočam ga.
Res mi je všeč. Temeljito očisti, a zelo nežno, ne draži kože. Zelo mi je všeč tudi tekstura, je kremasta, a hkrati svilnata.
Zelo dobra pena za globinsko čiščenje. Majhna količina zadostuje za 1 uporabo - ustvari bogato peno - zato embalaža zdrži dolgo časa.
Mislim, da je to najboljše milo za obraz, kar sem jih kdaj uporabila. Ne peče me na koži ali v očeh. Je popolno.
Ta gel za oblikovanje zame 👍 Za darilo sem prejela majhen paket, kar je super, zdržal mi je zelo dolgo, ni treba nanašati velike količine gela, res majhna količina je dovolj. Dobro se peni in vonj je prijeten (nič pretiranega). Lepo očisti kožo in kar je zame velik plus, je, da mi kože ne izsuši, nasprotno, precej jo navlaži, tako da je eden od gelov, ki so mi odlični in bom naročila še enega 🥰
Sprva se mi je zdel preveč nežen, ampak po nekaj uporabah sem se navadila. Nežno očisti kožo in odstrani ličila. Zagotovo ga bom spet kupila. Po dveh mesecih uporabe ga še vedno nisem porabila. Zelo majhna kapljica je dovolj za cel obraz.
Meni osebno je zelo všeč, ni ravno pena, bolj kot gel/losjon za odstranjevanje ličil in čiščenje obraza. Je nežen in po uporabi ne izsuši obraza.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože