Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 112
Zaenkrat najboljši odstranjevalec ličil, kar sem jih kdaj imela ♥ Zelo mi je pomagal pri aknah, poleg tega pa po umivanju moja koža ni popolnoma suha, kot je pri drugih znamkah. Zelo ga priporočam!!!!!
Prijetno, nežno čistilno olje, dobro odstranjuje vodoodporna ličila
Običajno menjam olja za odstranjevanje ličil, ampak to je eno najboljših, h katerim se rada vračam. Imam problematično kožo in to mi popolnoma ustreza, ne maši por in se zlahka emulgira.
Tekstura je mastna, vendar ne očisti kože ali odstrani ličil. Niti za petstopenjsko rutino čiščenja ne deluje, ker nima učinka in koristi.
Odlično olje za odstranjevanje in raztapljanje ličil, pa tudi zaščitni faktor, kar je najpomembneje. Ni mi mašilo por ali povzročalo rdečice. Uporabljam ga že nekaj mesecev in nisem porabila niti polovice izdelka, pa ga uporabljam vsak dan. Pumpa je odlična, dve pumpici sta povsem dovolj za zmerno nanesena ličila in zaščitni faktor. Vonj je nevtralen, skoraj ga ni in ne peče v oči. Eden boljših izdelkov, kar sem jih uporabila. ODLIČNO!
Brez dišav, prijeten, ne pušča občutka suhosti na koži. Še posebej velikost embalaže je odlična.
Trenutno sem že približno pol minute in sem zadovoljen. Dobro čisti, praktičen in precej velika embalaža, kupil bi še enkrat.
To olje je v redu. Čisti kožo, vendar na njej pusti masten film.
Olje je odlično, imam mastno in občutljivo kožo, to olje ne maši por in ni nobenih reakcij. Olje dobro odstrani ličila, ne peče. Vendar je embalaža slaba in pogosto pušča.
To olje sem kupila prvič, na podlagi ocen, in mi ni žal. Čudovito odstrani ličila, je nežno, ne peče v očeh in se po stiku z vodo zelo enostavno emulgira. Navdušena sem nad njim 🩷 majhna količina je dovolj za čiščenje obraza, zato dolgo zdrži.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože