Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 12
Maska z vau učinkom. Že dolgo nisem imela tako dobre glinene maske. Imam mastno in občutljivo kožo. Maska ne povzroča alergij in ne izsušuje obraza. Ima nežen vonj. Enostavna je za nanos. Med uporabo ni neprijetnega občutka. Zlahka se spere. Po nanosu so pore vidno manjše, koža pa bolj gladka! To masko vsekakor priporočam!
To je moje 5. naročilo, popolnoma sem zaljubljena v vse izdelke, tokrat pa sem za darilo dobila veliko vzorcev in obvezen filter za vodo!!! Maska iz glinenega pelina ima tudi majhno žličko, ki bo prišla prav pri nanosu 💚
Maska je izpolnila ali celo presegla moja pričakovanja. Lepo je zožila pore in očistila kožo, izenačila ten kože, vendar je ni izsušila. Trajala je 10 minut in se ni izsušila kot druge glinene maske, zato se je lepo sprala. V paketu je tudi lopatica za nanašanje maske, ki preprečuje kontaminacijo, kar cenim.
Obožujem ga!! Odlično se je odrezal z mojimi razširjenimi porami, uporabljam ga že približno 3 mesece, enkrat na teden si naredim masko 👌 Nanesem ga v tanki plasti.
Zelo rada imam maske iz zelene gline in ta je izpolnila moja pričakovanja. Odlično uravnava sebum, hkrati pa vlaži in čisti.
Zelo dobra pomirjujoča/sušilna maska za kadar koli koža protestira. Že po prvem poskusu je koža videti in se otipuje mirnejša in svetlejša.
To vrsto maske sem kupila, ker se mi pogosto pojavljajo globoke akne na čelu. Poleg tega moja koža postane zelo sijoča, ko postane mastna, kar me moti. Mislil sem, da bom preprečil zamašene pore. Opis je pisal velikodušno količino, zato sem ga nanesla na kožo in ni mi bilo žal. Vendar pa moji koži ni koristilo, naredilo jo je preveč "suho". Naslednjič sem ga nanesla le zelo na tanko, kar mi je zadostovalo. Uporabljam ga dvakrat na teden, zato pomaga pri zdravljenju mastnosti. Priporočam, da pri prvi uporabi bodite pozorni na količino, saj več ni nujno boljše.
Lepa tekstura gela. Ima zeliščno aromo. Z lahkoto se razmaže in po sušenju kože ne zateguje. Popolnoma se spopada s svojimi nalogami: čisti, odstranjuje odvečni sebum in pomirja kožo.
Vsekakor priporočam. Masko nanesem na najstnika - koža je očiščena, vendar ne razdražena. Vse nepravilnosti z redno uporabo lepo izginejo.
Maska je dobra za čiščenje kože in odstranjevanje sebuma, vendar kože ne izsuši. Najprej me je zanimala njegova sestava in to, da je brez parfumov. Maski je priložena majhna lopatka za zajemanje maske.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože