Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 29
Ta krema je moj sveti gral, to je moje peto pakiranje. Odlična je, če imate suho ali dehidrirano kožo, saj vam daje odlično vlažilno nego in zjutraj se zbudite s še vedno navlaženo kožo! Če imate radi težje in mastnejše vlažilne kreme, potem se boste v ta izdelek zaljubili.
Obožujem spalne maske. Purito Seoul Keep Sore se gladko razmaže, pusti lahek film, ne obteži kože, zjutraj pa je koža mehka in navlažena.
To masko uporabljam že drugič! Rezultat mi je zelo všeč, hitro pomiri, odstrani rdečico, obnovi kožno pregrado, dobro navlaži. Ima prijetno teksturo, ni lepljiva. Primerna je celo za mojo problematično kožo, uporabila jo bom še kdaj 🥰
To masko obožujem in to je že moja druga steklenička. Zelo dobro vlaži in zbudim se s sproščeno kožo. Ne ovira se s serumi, saj jih več uporabljam izmenično. Je nepogrešljiv zimski kos. Priporočam jo tistim z občutljivo kožo. Odlična je za obnovo kože brez dlak.
Všeč mi je bila. Imam zelo občutljivo kožo, to kremo uporabljam ponoči, skupaj z BOJ-jevim ginsengovim tonikom, in zjutraj je moja koža lepa kot sanje! Lahko jo samo priporočim.
To masko sem kupila na priporočilo kozmetičarke, ker se trenutno zdravim zaradi aken in če mi je tretma izsušil obraz, jo uporabim za hitro okrevanje. Zaenkrat je to najboljša maska, kar sem jih kdaj uporabila. Ponovila jo bom še enkrat, po koncu
Izdelek ni pokazal nobene opazne razlike, ko sem ga uporabljala na obrazu kot spalno masko. Vendar sem opazila, da zelo pomaga pri suhih rokah, še posebej okoli nohtov in tudi pri zelo suhih ustnicah. Zelo ga priporočam za nego rok in ustnic, saj je brez dišav, in zelo težko je najti izdelke brez dišav za ta področja :)
To kremo sem kupila na priporočilo kozmetičarke. Zelo dobro vlaži in regenerira kožo ter pomaga pri obnovi hidrolipidne pregrade.
Zaradi pozne službe pogosto nisem imela časa za popolno nego, kar mi vzame veliko časa! Našla sem izdelek, ki ima vse v enem! Vsekakor ga priporočam, še posebej za zelo občutljivo kožo, ki bi se morala regenerirati predvsem ponoči. Konsistenca je gosta, a zelo učinkovita. Moj obraz je zjutraj videti bolje kot kdaj koli prej. Vsekakor izdelek, vreden vaše pozornosti. Dolgo sem razmišljala o njem, ker je cena precej visoka, ampak že zdaj vem, da ga bom zagotovo spet posegla 🫶🏼
Fantastično mehka krema, komaj čakam, da jo uporabim zvečer. Brez mikroplastike.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože