Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki









Mnenja – 4
Tak božanski vonj ... ampak tudi učinek je odličen! Malo zanimivo je bilo, da se krema v nogavicah ni "šmrkala", kot pri pilingu ... ampak kot so rekli, vanjo daš noge, vmasiraš ... Količina je bila popolnoma prava! Učinek se takoj čuti in vidi! Obožujem jo!
Čudovito dišeča maska za stopala, zagotovo bom kupila še kaj :)
Čudovit vonj po vrtnicah! Dobro tudi za vaša stopala.
Maska je sestavljena iz para "nogavic", ki imajo na vrhu lepilo, tako da se jih da lepo pritrditi. Žal je bilo za tiste, ki imamo stopala daljša od povprečne številke čevljev (v mojem primeru 41,5), v sprednjem delu dovolj vlaženja, peta pa ni prišla povsem ven, na koncu je bilo premalo kreme, kar je res škoda. Maska zelo intenzivno diši po vrtnicah - zame je v redu, vendar je ne priporočam ljudem, občutljivim na vonje.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože