Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki


Mnenja – 3
Torej to je veliko razočaranje, krema mi ni všeč, čeprav je sestava minimalistična, brez silikonov in ne voham nobenega parfuma, ampak mislim, da je kombinacija traneksamične kisline in niacinamida preveč agresivna, po nanosu kreme rahlo peče na obrazu in se potem težje vpije, čeprav ne beli kože, je močna za občutljivo kožo, na splošno me draži in moja koža ni videti lepo.
Zelo prijetna krema z zaščitnim faktorjem, se lepo razmaže, dobro vpije, se ne drobi pod ličili. Priporočam jo.
Krema je prijetnega nežnega vonja. Kar mi je pri njej najbolj všeč je to, da je zelo lahka na koži in se lepo vpije vanjo.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože