Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 19
Že dolgo se borim z rdečico, vztrajnim zardevanjem in rožnatimi madeži, zato sem se odločila, da preizkusim azelaično kislino. Redno jo uporabljam že približno dva tedna – moja koža se začenja umirjati in na obrazu ne čutim več toliko draženja. Serum je zelo nežen, odličen za občutljivo kožo, voden in se zelo hitro vpije.
Po enem tednu uporabe je moj ten obraza postal veliko bolj enakomeren, rdečina pa je veliko hitreje izginila. Ni lepljiv in se lepo nanese pod kremo.
Ta serum resnično pomaga pri rdečici in manjših nepravilnostih. Moja koža je videti bolj uravnotežena in mirnejša. Azelaična kislina je še posebej dobra aktivna sestavina za občutljivo kožo, nagnjeno k aknam. ...
Serum uporabljam že 3 tedne. Popolnoma neverjeten, začela sem postopoma s 3-krat na teden, zdaj pa ga uporabljam vsak večer. Odlično deluje pri mozoljih in postaknah. Tekoč je kot voda, hitro se vpije. Nanesem ga pred/po
Nineless Azelaic Acid uporabljam enkrat na teden, zato še nisem opazila nobenih drastičnih sprememb. Lahko pa že rečem, da se na koži počuti res prijetno. Dobro navlaži in pusti moj obraz mehak in udoben. Ker ga nanašam le tedensko, mislim, da potrebujem več časa, da vidim vidne rezultate, vendar mi je zaenkrat res všeč, kako vlažilen in nežen je.
Odličen serum pusti kožo sijočo!
Uporabljam ga že kar nekaj časa. Natančneje, nekaj mesecev. Načeloma ni slab za pomirjanje kože. Opazila sem tudi, da lahko z njim hitreje minejo vnetja. Ima celo posvetlitveni učinek na postakne. Seveda pa ga je treba uporabljati še dlje, da dosežeš enak rezultat. Pomembno je tudi, da ne pretiravaš. Mislim, da bom ponovila.
Ima vodeno konsistenco, se hitro vpije v kožo. Je pa malo lepljiv. Uporabljam ga že več mesecev in skoraj porabila vso stekleničko, vendar je težko reči, ali je bil kakšen pomemben učinek na moji koži. Morda do neke mere brazgotine po aknah zelo počasi izginjajo, vendar ne morem reči, da je to najbolj neverjeten izdelek.
Ima prijetno formulo na vodni osnovi, zato se hitro vpije. Poleg tega je že po enem dnevu rdečina na obrazu izginila in akne so se zmanjšale. Zaenkrat mislim, da je prvi vtis dober.
Junija sem kupila ta serum za posvetlitev postakne in sem prijetno presenečena. Ima prijetno teksturo, brez vonja, dobro vlaži kožo in deluje, kot je predvideno. Koža je postala boljša, rdeče lise niso več tako vidne, splošno stanje kože pa se je izboljšalo. Seveda ni čudežev in so trenutki poslabšanja, a po celjenju problematična področja niso več tako opazna. Na splošno ga priporočam kot res dober izdelek za kožo obraza, kupila ga bom znova.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože