Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 49
Težko skrbim za svoje lase. Še posebej težko je poleti, zato sem kupila to polnilo za regeneracijo las in tudi oljno esenco za lase iste znamke, Moremo. Polnilo ima čudovit, nežen vonj, lasje pa so po uporabi mehkejši in regenerirani :)
To je prava najdba, uporabljam ga že en mesec, moji lasje so kot po salonu! Priporočam.
Najprej sem kupila manjšo velikost, nato pa takoj veliko stekleničko. Ta nega mi je zelo všeč; krepi lasišče, ne da bi obtežila tanke lase, olajša česanje in omogoča, da se maska bolje vpije. Ne draži in osveži lasišče ter dvigne lase od korenin.
Hvala za to darilo! To je res kul maska! Imam ravne, gladke lase, ki so spodaj suhi. Res jih dobro navlaži in jim daje intenzivno življenje!
Zelo zadovoljen/a
Zelo dober izdelek. Po nanosu spremeni konsistenco. Lase pusti mehke in nahranjene.
Izdelek čarobno naredi vaše lase mehke in sijoče.
Odlični rezultati! Uporabljam ga s šamponom iz iste linije; lasje se enostavno češejo, so sijoči in lesketajoči. Opazila sem tudi izboljšanje; lasje ne izpadajo toliko. Ampula ima hladilni učinek, ne pušča lasišča mastnega in čudovito diši. ❤️❤️❤️ Priporočam, vendar ne za suhe lase, saj jih lahko še bolj izsuši.
Naročila sem ga, ker se lahko nanese na lasišče, in sem pogrešala takšne balzame. Po uporabi so moji lasje mehki in gladki. Zdi se mi, da so dan po umivanju videti še bolje.
Maska je zelo dobra in primerna tudi za tanke lase, kot so moji. Ne obteži jih in jih zelo dobro hidrira. Masko sem najprej dobila za darilo, na koncu pa sem kupila veliko različico, ker za to ceno zdrži zelo dolgo. Masko uporabljam enkrat na teden in jo pustim delovati 2-3 minute.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože