Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 12
Ni primeren za mešano/mastno kožo, uporabljala sem ga dlje časa, da sem ga res preizkusila. Po umivanju je koža ostala kot prekrita s filmom in pore sploh niso bile očiščene, imela sem občutek nezadostnega umivanja in na obrazu je ostala vidna odmrla koža. Ta gel bo bolj primeren za drug tip kože. Pred tem sem uporabljala čistilni gel Haruharu Wonder, s katerim sem bila zelo zadovoljna, trenutno pa sem prešla na gel MA:NYO Bifida Complex, ki je prav tako zelo dober, rekla bi, da je celo boljši od Haruharuja.
Je prijeten, ne peče, ne peče, dobro se peni, priporočam ga ženskam 40+😁
100% ni primeren za suho kožo. Čistilo diši kot običajno, najcenejše trdo milo in se obnaša popolnoma enako. Deluje precej agresivno – draži, močno izsuši kožo in povzroča občutek zategovanja. Po uporabi so drobne obrazne gube postale še bolj vidne. Vsekakor ga ne priporočam za suho in občutljivo kožo.
Pisalo uporabljam približno eno leto. Zelo sem zadovoljna z njo. Uporabite le zelo majhno količino, po dodajanju vode ustvari fino peno, ki kožo lepo očisti. Kože ne izsuši ali kakorkoli draži. Težave z aknami so postopoma izginile. S to znamko sem zelo zadovoljna in jo vsekakor priporočam vsem s problematično kožo.
Lep izdelek, ne draži in lepo čisti. Pene, lahka konsistenca. Koža je mehka in ni zategnjena.
Čudovit izdelek! Zelo učinkovito. Prijetne konsistence in se odlično peni. Koža po čiščenju postane prijetno gladka in mehka. Priporočam!
Odlična čistilna pena, dobro očisti kožo, ne da bi jo izsušila. Ekonomična poraba, majhna količina zadostuje za čiščenje celotnega obraza. Uporabljam ga po čistilnem balzamu.
zelo lepa koncentrirana pena, res malo je potrebno! zelo prijeten na koži - drsi, koža se po njem dobro počuti, mozoljčki izginejo in je zelo sijoč in tako čist, ta učinek je viden takoj po prvi uporabi
odlično! Čiščenje s to kremo je užitek. Koža je po njem čudovito mehka. Vsekakor priporočam in bom ponovno kupil!
Zame je bolj kot lahka krema za čiščenje kože, vendar zelo nežna in hkrati vlažilna, koža je po umivanju prijetna in zelo gladka na dotik, stara sem 50+
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože