Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki



Mnenja – 1
Ko sem kupila ta tonik, je bila moja koža zelo mastna in nagnjena k aknam. Zdaj, ko sem porabila prvo stekleničko (ja, prvo, ker bom kupila še drugo), je moja koža brezhibna. Osveži, pomirja in čisti brez občutka zategovanja. Še en plus, po mojem mnenju, je, da poleg tega, da nima močnega vonja, je tekoč, skoraj kot voda. Imam zelo občutljivo kožo in še vedno ni povzročil nobenega draženja. Všeč mi je bil in ga priporočam! ❤️
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože