Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki




Mnenja – 4
Nisem ljubiteljica gelastih krem (dnevnih, nočnih), ampak to je samo moje osebno mnenje. Nanesem je malo, lepljivo se zdi, če pa je ne naneseš veliko, lepljivost hitro popusti. Ni slaba, ampak je ne bom kupila samo zato, ker mi ni všeč ta lepljiv gel na obrazu. Še posebej ponoči. Če ti ni odveč, poskusi masko, je v redu.
Po večernem čiščenju sem na kožo nanesla izdatno količino in pustila delovati celo noč. Čutila sem. Moj obraz je kul! Zjutraj je imela moja koža sijoč videz in popolno teksturo. Izdelek in nočne maske na splošno mi je všeč
Nisem popolnoma prepričan, da bom še enkrat naročil. Kljub temu, da kožo dobro navlaži, ostane lepljiva plast, ki se drži dolgo časa...
Sploh brez mask, mehak obraz po noči, normalno suha koža, a nobenega wow učinka nisem opazila
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože