Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 11
Priporočam ga. Je lahek, lepo diši in se hitro vpije. Pore in ogrci so zmanjšani. Potrebujete ga le malo.
Odlična krema. Uporabljam jo vsako jutro, ima lepo teksturo, ni mastna ali prelahka. Takšna idealna jutranja krema. Pod SPF se ne drobi. In kar je najpomembneje, deluje!! Po zdravilih sem imela težave z aknami in po redni uporabi, skupaj s salicilno kislino, je moja koža popolnoma čudovita. Priporočam jo!!
Zelo sem zadovoljna s to kremo!!! Imam mastno kožo. Ta krema ima lahko konsistenco, se hitro vpije in ima čudovito barvo!!! Priporočam jo!!!
Krema ima odlično teksturo, ni mastna. Vonj je prijeten. Kožo pusti mehko na dotik in jo globinsko navlaži. Priporočila
Opazno se izboljša že po prvi uporabi. Ima zelo nežen, prijeten vonj. Čudovit rezultat, po 50+ letih. Bom ponovno vključil/a v svoj "arzenal". Zelo priporočam.
Odličen izdelek! Kožo naredi mehko, gosto in nežno na dotik. Ni lepljiv in se ne obteži, nima mastnega učinka, ustreza mi z mnogimi serumi. In diši neverjetno! 😍
Čudovito lahka krema z nežnim vonjem in dobrim učinkom zoževanja por ter posvetlitve. Moje temne lise so po nekaj mesecih vidno bledejše in svetlejše.
Krema je neverjetna! Gosta, a lahka tekstura, ki diši po dragem parfumu in kožo naredi žametno mehko in gladko! Priporočam jo!
Zelo lahka, dobro se vpije, ni je treba veliko uporabiti, vonj je zelo prijeten
Krema je idealna za mastno kožo, je lahka, ne pušča mastnega občutka. Všeč mi je tudi, ko uporabljam več vrst kozmetike, le paziti moram, da je ne nanesem preveč, sicer se dobro vpije. Lepo diši.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože