Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki


Mnenja – 3
Dober izdelek
Ta izdelek sem uporabila približno 2-krat, povzročil je malo rdečice, vendar je takoj izginila, ker imam precej občutljivo kožo. Verjetno je bila to nekakšna reakcija, vendar ni bilo nič resnega, ampak rezultat je vreden tega, priporočam ga.
Imam velike pore, nagnjenost k mastni koži in gube na nosu in bradi. Ta krema mi navlaži obraz, ne da bi ga preveč mastila ali mašila pore. Je odlična. Imam tudi luskavico in se pogosto slabo odzovem na kozmetiko ali pa imam zelo suho/pekočo kožo na obrazu – tega s to kremo ne doživljam. Zelo jo priporočam.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože