Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 8
Zame je super hidratanten, koža je gladka in oči me sploh ne pečejo.
Tonik je zelo prijeten na koži, ni dodatno odišavljen, lepo pripravi kožo na nanos drugih izdelkov. Poenoti kožo in s kombinacijo seruma in kreme je odličen! Priporočam, da ga preizkusite!
Razmerje med ceno in kakovostjo je dobro. Še vedno ga preizkušam, ampak če imate na obrazu kakšne sveže brazgotine, vas lahko malo peče.
Zelo prijeten tonik, tudi če ga nanesem več, se zelo hitro vpije. Na koži ne pušča filma in jo odlično pripravi na druge izdelke.
Preveč voden se mi zdi, težko se nanaša in na koncu ga porabim več, kot bi želela. Sicer pa je lep in služi svojemu namenu, vendar ga verjetno ne bom več kupila. Vseeno pa je vredno poskusiti.
Dobro se vpije in vlaži. Zame je v redu.
Ta tonik je voden. Zelo hitro se vpije in ne pušča lepljivih ostankov. Pri meni ni deloval, zato ga ne bom več kupila.
Tonik se dobro vpije, se ne lepi in kožo odlično pripravi na nadaljnjo nego. Z redno uporabo je koža videti bolj čvrsta, bolj sijoča in manj utrujena.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože